Вболівальники "Вереса" позбавили улюблену команду нового автобуса

Адже через них команда отримала великий штраф

Так поводилися вболівальники "Вереса" під час його матчу з харківською командою "Геліос", який відбувся 5 листопада цього року 

Оштрафували рівненський "Верес" за поведінку вболівальників під час матчів, на яких фанати "Вереса" на стадіоні палили фаєри. 

Про це у соцмережі Фейсбук написав рівненський журналіст і викладач Микола Пікула:

Микола Пікула На зустрічі президента О.Хахльова з уболівальниками та журналістами прозвучало наступне: " а ще - про штрафні санкції через поведінку ультрас (зокрема, за використання ними піротехніки). Так, за поведінку вболівальників у грі з "Геліосом" "Верес" оштрафували на 75 тисяч гривень.

 

Втім, за словами президента, у бюджеті клубу на наступний рік готові передбачити гроші на [такі] штрафи..."

 

То що, бюджет Рівненщини, на який так сподівається РФК "Верес" повинен оплачувати витівки декількох десятків малоадекватних молодиків, які вирішили, що таким чином вболівають?

Втім, як повідомив президент НК "Верес" Олексій Хахльов, кошти на штраф будуть закладені у бюджеті команди на наступний рік. А надати їх на штраф погодилася львівська компанія "ЛІМО" .

Як пише видання "ВСЕ про спорт",

за ці 75 тисяч гривень можна було б придбати новий автобус для "Вереса" чи організувати доїзд вболівальників на виїзні ігри команди.

Не до кінця зрозуміло який такий автобус можна придбати за 75 тис. грн, але зрозуміло, що гроші такі на дорозі не валяються.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень