Рівненським чиновникам за вищу освіту платитиме держава

Тільки молодим чиновникам

Рівненським держслужбовцям пропонують отримати другу освіту за рахунок держави. Національна академія державного управління при Президентові України підписала з Рівненською облрадою меморандум про співпрацю.

Сьогодні представники академії розповідали працівникам органів місцевого самоврядування Рівного та Рівненщини про кафедру парламентаризму та політичного менеджменту, навчання на якій сприятиме кар’єрному росту чиновників.

Про умови вступу та вікові обмеження розповіла заступник завідувачки кафедрою Лідія Даниленко:

Один рік держслужби, до 35 років, на стаціонар, 18 місяців навчатися – неважливо, держава платить. Неважливо – це друга ваша вища освіта, чи третя. Неважливо. Держава платить. Крім того, до 45 років держава готова проплачувати навчання людям, які мають хоч один рік державної служби.

Крім того, навчання в академії держава оплатить відмінникам вишів, які завершили магістратуру за спеціальностями, пов’язаними з політикою та управлінням.

Зазначається, що навіть чиновники високого рангу змушені складати іспити, як звичайні студенти.

Там їх спеціально фотографують, аби показати, що вони чесно прибули на залік чи екзамен, а не скористалися владним чи матеріальним становищем, аби спростити собі життя.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень