Рівненських регбістів відсторонили від фіналу чоловічої Вищої ліги

Рівнянам зарахували технічну поразку

Нещодавно ми писали про те, що РК «Рівне» обіграв криворізький «Гірник» і вийшов у фінал чемпіонату з регбі-15 серед чоловічих команд. Однак, рішенням Дисциплінарного комітету Федерації Регбі України нашій команді зарахували технічну поразку за неспортивну поведінку під час матчу півфіналу, який відбувся 15 жовтня у Кривому Розі.  Як нам пояснили в РК «Рівне»:

Під час і після матчу арбітр не висловлював жодних претензій до рівненської команди, а згодом звернувся з протестом у Дисциплінарний комітет. Щодо РК «Рівне», то представники команди претензії мали одразу: через неналежний стан поля, відсутність лікаря та комісара матчу. З цієї причини гру зупинили на 10 хвилин – рівняни радилися чи варто продовжувати зустріч. Саме ця ситуація й стала офіційною причиною подання арбітром протесту. Але ж чому після гри?

Тепер, згідно з вердиктом Федерації, у фіналі зіграє «Гірник», а рівняни гратимуть за 3-4 місце. Чи вийде РК «Рівне» на цю гру, поки невідомо. В команді нині вирішують це питання.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень