Рівненському облавтодору позичили 15 тисяч літрів дизпального

З регіонального резерву

Розпорядився виділити пальне на поворотній основі заступник голови Рівненської облдержадміністрації Віталій Ундір.

Точніше, це

талони на пальне товариства з обмеженою відповідальністю "Західенергопостач".

Це дизпальне призначене для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, зокрема,

для забезпечення транспортного сполучення з населеними пунктами області в зимовий період та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених погодними умовами.

До 1 червня облавтодор має повернути пальне, точніше талони на нього, у регіональний резерв.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень