Рівненській філармонії - 75 років

До свого ювілею, який відзначатимуть 10 грудня, працівники філармонії готують своїм прихильникам цикл заходів впродовж місяця

[media=49691]

А 26 листопада у філармонії відбудеться унікальна подія – концерт з творів автора державного гімну України Михайла Вербицького. Родзинкою вечора стане виконання гімну вперше на музику саме Вербицького, тим паче, що цей рік в ЮНЕСКО оголосили роком атвора гімну, розповідає директор обласної філармонії Микола Орешко:

 

- Я вважаю, що це визначна подія. Тому що Вербицького знають всі, гімн знає весь світ, тим паче, зараз, в ці часи, а музику його ніхто нікого не виконував. А от наша філармонія – ми віднайшли ноти і ми цьогоріч зробимо гарний, святковий, перший концерт на музику Вербицького. Це унікальна подія, до речі. Ніхто цього чомусь не хоче робити. А це - наш земляк, це - українець, це потужна людина, обличчя нашої нації.

Між тим, 6 грудня стартує новий проект під назвою «Музика в музеї». Всі охочі зможуть насолодитися музикою академічного камерного оркестру філармонії в обласному краєзнавчому музеї. А 25 грудня у спільній програмі з оркестром Рівненської філармонії відбудеться виступ народної дитячої хорової капели «Зоринка» з Тернополя.

Підсумовуючи здобутки філармонії, Микола Орешко зауважив, що за останні 10 років рівненська філармонія, до речі, найменша Європі, змогла залучити більше прихильників, про що свідчать аншлаги під час концертів.

[media=49690]

Велика частина шанувальників – саме молодь, зі слів Миколи Орешка, навіть на день студента на концерті Шопена не було вільних місць.

А вже цього року двоє вокалістів філармонії отримали звання заслужених артистів – це Ірина Криворученко та Леонід Репета.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень