Рівненський інститут Київського університету права запрошує на навчання майбутніх юристів

Тут навчають висококваліфікованих юристів для державних, правоохоронних і судових органів, органів прокуратури, нотаріату та адвокатури

Рівненський інститут Київського університету права - м. Рівне, вул. Короленка 5
Рівненський інститут Київського університету права - м. Рівне, вул. Короленка 5

Рівненський інститут Київського університету права Національної академії наук України запрошує на навчання випускників, які обрали своєю життєвою справою юриспруденцію.

На кого тут можна вивчитися

Рівненський інститут Київського університету права ‒ це вищий державний заклад України, що здійснює підготовку висококваліфікованих юристів для державних і правоохоронних органів, виконавчої влади, судових органів, органів прокуратури, нотаріату, адвокатури, державної митної та податкової служби, охорони прав споживача, авторських прав, будівельного бізнесу, сфери консалтингової діяльності, сфери ринкової економіки, наукової діяльності тощо.

Концепція діяльності інституту побудована на примноженні наукового потенціалу України та зближенні юридичної освіти і фундаментальних теоретичних досліджень у галузі права.

«Родзинка» вишу – майстер-класи від авторитетних вчених різних країн

В інституті успішно реалізується проєкт «Майстер-класи відомих зарубіжних науковців та практиків для студентської молоді».

Упродовж навчання студенти мають можливість прослухати безліч майстер-класів авторитетних вчених України, Італії, Німеччини, Франції, Польщі, Угорщини, США, Великобританії тощо.

Спільним науковим проєктом Київського університету права НАНУ та  Батумського державного університету ім. Шота Руставелі є Міжнародна зимова Школа з прав людини, що проводиться на базі РІ КУП НАНУ.

Що потрібно для вступу у Рівненський інститут Київського університету права

Прийом на навчання за спеціальністю «Правознавство» проводиться на базі повної загальної середньої  освіти (ЗНО ‒ українська мова та література, історія України, як обов’язкові та іноземна мова чи математика – на вибір), а також освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», «спеціаліст» (нефахові спеціальності) та магістр (на основі ЗНО).

Форма власності вишу – державна (НАН України).

Адреса приймальної комісії: м. Рівне, вул. Короленка 5.

???? Довідки – за телефонами:

  • (0362) 62 05 89
  • (067) 454 48 37
  • (098) 894 12 70

* на правах реклами

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень