Рівненським розвідникам потрібні камери + дещо специфічне. Для контрнаступу? (ФОТО)

Прохання допомогти

Праворуч -- Назарій Іванів

130-й окремий розвідувальний батальйон був створений колись на Рівненщині. Із 2015 р. він – у зоні бойових дій АТО. З початком повномасштабної війни він у постійному протистоянні з ворогом.

Зараз хлопці на південному напрямку. Дехто припускає, що контрнаступ ЗСУ можливий саме там. Вчора волонтер із Рівного Назарій Іванів розмістив звернення із закликом допомогти хлопцям у зборі коштів на дещо важливе:

Друзі,

Потрібно на ВЧОРА. Терміново

Нашим розвідникам 130 ОБР. Потрібні КАМЕРИ зовнішнього спостереження. Для відлову Русні. Долучайтесь.

Репост вітається 5375411205382893

https://send.monobank.ua/jar/5DkFSKFVgY

Як можна побачити, загалом наші бійці потребують 16000 грн на комплектацію 4 (чотирьох) необхідних камер.

Поки зібрано близько 5000 грн.

Є нагода долучитись та швидко закрити цей збір.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень