Рівненські військові повернулися з АТО (ФОТО)

[media=67381]

Як повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України у Рівненській області  Віктор Шубец, сьогодні із районів виконання завдань в зоні проведення Антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях, повернувся особовий склад Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

[media=67382]

Військовослужбовці, від солдата до офіцера, протягом трьох місяців виконували завдання за дотриманням законності військовослужбовцями-учасниками АТО, підтримання правопорядку на територіях, які підконтрольні українській стороні.

Начальник Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України полковник Андрій Федоров вручив підлеглим грамоти та оголосив подяки за сумлінне виконання завдань із захисту суверенітету і територіальної цілісності на сході держави. Зокрема група із солдатського-сержантського складу, які за службовою необхідністю були відряджені у Станицю Луганську.

[media=67383]

Бійців узстрічали рідні. Зараз на військових, які прибули із районів ведення бойових дій чекають чергові відпустки.

Варто зазначити, що в рамках ротації підрозділу, який сьогодні прибув зі сходу України, 13 серпня з Рівного виїхала група військовослужбовців, яка з такою ж тривалістю виконуватиме завдання на Луганщині.

[media=67380]

 

 

 

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень