Рівненські «свободівці» хочуть відставки керівника СБУ області

Через тиск працівників управління на націоналістів

Про це на президії Рівненської обласної ради 23 травня заявив заступник голови ради, «свободівець» Бучинський. Він запропонував внести на розгляд чергової сесії проект рішення про звернення до голови СБУ країни щодо звільнення із займаної посади начальника управління Служби безпеки України в Рівненській області Василя Бедрія.

Як повідомив Бучинський, за керівником Рівненської міської організації ВО "Свобода" (та начальником обласного управління охорони здоров‘я) Юрієм Осіпчуком та його родиною встановлено цілодобове спостереження. На думку Бучинського, причиною таких дій стала відмова Юрія Осіпчука співробітнику Служби безпеки на прізвище Цицюра, котрий вимагав від закладів Управління охорони здоров'я області щомісячно забезпечувати 500 літрів пального.

Протягом цього року депутати Рівненської обласної ради зверталися до Управління СБУ області безліч разів. Звернення стосувалися і питань національної безпеки та боротьби із проявами сепаратизму в області: звернення стосовно поширення однією з релігійних конфесій проросійської літератури в котрій російсько-українська війна називається громадянською, стосовно знищення пам'ятних табличок героям української нації, стосовно підриву меморіалу Олександру Музичку, діяльності російського агента режисера Василя Чепразова. Всі ці запити підтримав увесь депутатський корпус обласної ради, після чого апарат ради надіслав їх офіційно в Управління СБУ області. Минуло кілька місяців, а відповідей досі немає.

Оскільки в запитах було чітко вказано: начальнику Управління СБУ Василю Бедрію взяти під особистий контроль та проінформувати обласну раду про хід розслідування, невиконання - грубе порушення законодавства України, – вважає Бучинський.

Радіо Трек намагатиметься отримати коментар СБУ як стосовно реакції на звернення облради, так і щодо можливого спостереження за начальником облздоровуправління.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень