Рівненські сумоїсти стали третіми на всеукраїнському чемпіонаті

У Харкові 5 вересня стартував Чемпіонат України з сумо. Нині збірна Рівненщини вже показала дуже достойні результати на національній першості.

Так, Христина Басич, Софія Кушнір та Катерина Палій здобули золоті медалі. Срібло вибороли Марія Тіт, Дарина Гордійчук та Іван Коробов. Вже із бронзою змагань Костянтин Мінчук, Вадим Шупрудько та Тимур Самедов.

Також наші команди юнаків та дівчат U16 здобули загальне третє місце.

Тож нині, за підсумками двох днів боротьби,

у рівненських сумоїстів вже є 6 ліцензій на Чемпіонат Європи в Будапешт-2019.

Всього на Чемпіонаті України борються близько 650 спортсменів із 18 областей України. Фінішують змагання сьогодні, 9 вересня.