Рівненські школярі зустрінуться з бійцем АТО

Зустріч з майором Русланом Ткачуком відбудеться у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці

1 вересня о 9.00 у відділі мистецтв обласної бібліотеки відбудеться зустріч учнів ЗОШ № 10 з бійцем АТО, авіанавідником і майором Русланом Валерійовичем Ткачуком, повідомляє  відділ маркетингу та наукової роботи Рівненської ОУНБ.

Чоловік за героїзм, професійність і високу відповідальність нещодавно отримав нове призначення – він став заступником військового комісара Рівненського об’єднаного міського комісаріату.

Руслан Ткачук розповість, як йому вдавалося максимально наблизитися до позицій проросійських бойовиків, знімати координати і з відповідними розрахунками передавати ці дані авіації для нанесення удару, що дозволяло його побратимам не опинитися в оточенні. Також майор поділиться душевними переживаннями та згадками про героїчні події, свідком яких він був за час перебування в АТО.

Теги: боєць АТО

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень