Рівненські школярі робили відбитки пальців (ФОТО)

Таку розвагу для них влаштували під час екскурсії до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС

Учні дев’ятого класу 13-ої школи обласного центру відвідали установу, без участі якої не розкривається жоден злочин – Рівненський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС.  Ці учні школярі стали першими, хто цьогоріч відвідав НДЕКЦ.

Екскурсію проводив заступник директора Центру В’ячеслав Вішняков. Розпочали її із загально-пізнавальної лекції про те, чим саме займається підрозділ, та які проводить експертизи. Спеціаліст у сфері інтелектуальної власності Олександр Луцюк, який зазначив, що при скоєнні «комп’ютерно-інформаційного» злочину будь-яку видалену інформацію можна відновити.

Далі школярам випала нагода побувати у дактилоскопічному відділі, працівники якого шукають відбитки пальців під час огляду місця скоєння злочину. Саме робота цих експертів зацікавила найбільше: кожен шукав свій відбиток руки на аркуші паперу, а потім свою готову дактилоскопію отримав у подарунок.


У відділі дослідження зброї школярам дали можливість потримати в руках рушницю, револьвер, пістолет Макарова та ін. Діти із захопленням фотографувалися.

Далі пішли у вибухотехнічний відділ із гранатами, ручним протитанковим гранатометом РПГ-22, протипіхотними мінами та іншими зразками боєприпасів, що можуть знаходитись у землі після Другої Світової війни та становлять загрозу людству. Експерти-вибухотехніки вкотре нагадали учням правила безпеки при виявлені підозрілих предметів на вулиці.Крім того, головний експерт-біолог Ольга Якубець розповіла, як проводиться дослідження волосся. За його результатами лише торік розкрито понад десяток злочинів.
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень