Рівненські рятувальники розважали дітей (ФОТО)

Заодно вчили правилам безпеки

У суботу, 14 січня, рівненські рятувальники разом з працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності організували для дітей святково-розважальну та пізнавальну акцію «Правила знай - у біду не потрапляй». Захід проходив на території дитячого-розважального закладу «КУРАГА», що в Рівному.

Для дітей організували цікаві та пізнавальні вікторини на знання правил пожежної безпеки у побуті, а також конкурси на найшвидше одягання бойового одягу та спорядження пожежного-рятувальника. За свою кмітливість, ерудицію та спритність діти отримали призи.

Повідомляється, що рятувальники й надалі проводитимуть подібні заходи для малечі.

За матеріалами Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень