Рівненські рятувальники більше десятка разів допомагали водіям вибиратися зі снігових заметів (ФОТО)

[media=73710]

У зв’язку з погіршенням погодних умов на території Рівненської області, 13 листопада підрозділи Служби порятунку «101» вже 11 разів залучалися до надання допомоги водіям (здебільшого вантажних авто), які потрапили у снігові замети на автошляхах в Дубенському, Здолбунівському, Володимирецькому, Рокитнівському, Корецькому районах та обласному центрі. Разом з тим, в Демидівському районі працівники ДСНС достали із заметів автомобіль аварійної бригади Рівнегазу.

[media=73709]

На період ускладнення погодних умов в підрозділах Служби порятунку на цілодобовому чергуванні перебуває 191 чоловік особового складу та 52 одиниці пожежної та спеціальної техніки (в резерві ще 70 одиниць техніки високої прохідності). Будь-якої миті рятувальники готові розгорнути 5 мобільних пунктів обігріву населення, які укомплектовано електростанціями, обігрівачами та іншим необхідним майном і обладнанням.

            Ситуація в області перебуває на постійному контролі керівництва Головного управління ДСНС.

Заважаючи на погодні умови, рятувальники звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці. Не здійснюйте поїздок на далекі відстані, обмежте користування власним автотранспортом. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку за телефоном «101».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень