![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
У зв’язку з погіршенням погодних умов на території Рівненської області, 13 листопада підрозділи Служби порятунку «101» вже 11 разів залучалися до надання допомоги водіям (здебільшого вантажних авто), які потрапили у снігові замети на автошляхах в Дубенському, Здолбунівському, Володимирецькому, Рокитнівському, Корецькому районах та обласному центрі. Разом з тим, в Демидівському районі працівники ДСНС достали із заметів автомобіль аварійної бригади Рівнегазу.
На період ускладнення погодних умов в підрозділах Служби порятунку на цілодобовому чергуванні перебуває 191 чоловік особового складу та 52 одиниці пожежної та спеціальної техніки (в резерві ще 70 одиниць техніки високої прохідності). Будь-якої миті рятувальники готові розгорнути 5 мобільних пунктів обігріву населення, які укомплектовано електростанціями, обігрівачами та іншим необхідним майном і обладнанням.
Ситуація в області перебуває на постійному контролі керівництва Головного управління ДСНС.
Заважаючи на погодні умови, рятувальники звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці. Не здійснюйте поїздок на далекі відстані, обмежте користування власним автотранспортом. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку за телефоном «101».
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК