Рівненські поліцейскі програли луганським у футбол (ВІДЕО)

Різниця незначна

Десятеро поліцейських з Луганської області впродовж трьох днів обмінювалися професійним досвідом із колегами з Рівненщини.

Вони побували в двох відділах поліції, ознайомилися з роботою блоку кримінальної поліції, слідчого управління та превентивної діяльності. Однак найбільше зацікавилися ситуаційним центром, де централізовано вестиметься відеоспостереження з усіх камер області, та який запрацює вже наступного року. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Рівненщини.

Крім того, поліцейські обох влаштували змагання зі стрільби та футбольний матч. Найвлучніші постріли здійснила рівненська команда, а от в напруженій боротьбі в турнірі з міні-футболу поступилася гостям із рахунком 3:2.

 

Луганські поліцейські відвідали також визначні історичні місця. Зокрема побували в Острозькій академії та ознайомилися із історично-культурною спадщиною краю.

На згадку про візит Сергій Коміссаров вручив Валерію Самчуку символ Луганщини — статуетку бабака з колосками пшениці.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень