Рівненські підприємства зобов'язали погасити борги

Вони винні людям понад 11 мільйонів гривен

Відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови ОДА Юрія Приварського відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

Члени комісії зобов’язали підприємства дотримуватись графіків погашення заборгованості.

Нагадаємо, частина підприємств Рівненщини продовжують боргувати людям гроші. Це, зокрема, автомобільний ремонтний завод, облавтодор, Рівнеліфт, державне науково-виробниче підприємство геодезії та кадастру, міжнародний аеропорт. Станом на 1 серпня вони винні людям понад 11 мільйонів гривень. Найбільша заборгованість у обласному центрі та на території Рівненського району.

Додамо, що на засідання комісії вкотре не з’явилися керівники найбільш «проблемних» підприємств – автомобільного ремонтного заводу та Рівненського аеропорту. Якщо останнє підприємство частину свого боргу погасило, то авторемонтний продовжує щомісяця його нарощувати, залишаючись найбільшим боржником на Рівненщині. 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень