Рівненські надзвичайники знищили 250-ти кілограмову бомбу

Напередодні групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Рівненській області було знешкоджено 250-ти кілограмову авіаційну бомбу SD-250 німецького виробництва часів Другої світової війни. Даний боєприпас був виявлений 1 вересня в селі Перевередів Млинівського району під час будівництва сільської дороги. 

Авіабомба SD-250 перебувала у бойовому стані та становили серйозну загрозу для місцевих жителів, адже знайшли її за п’ятдесят метрів від житлових будинків. Кількість вибухової речовини у тротиловому еквіваленті становила 80 кілограмів, а радіус ураження авіаційної бомби при можливому вибуху сягнув би більше одного кілометра. 

Небезпечну знахідку завантажили у піротехнічний автомобіль та вивезли у спеціально визначене в районі місце де і знешкодили.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень