Рівненські горобці та голуби шукають кращого життя

Горобці у Рівному залишили центр міста. Тут вже не так багато їжі і постійно докучають коти. Принаймні, якщо раніше в районі продуктового базару та ринку Дикого можна було побачити зграї горобців, то вже зараз ці маленькі пташки обирають життя у приватному секторі та на околиці.

За словами голови  рівненського обласного відділення Українського товариства охорони птахів Василя Ільчука, горобці у центрі не мають де оселитися і зробити гнізда.

На нетривалий період залишили місто у пошуках їжі і голуби:

Вцілому голубів достатньо. От зараз, восени, голуби мігрують на поля. Можете помітити зараз у небі зграї великі летять в одному і тому ж напрямку. На полях зараз поприбирали зернові, і на полі можна помітити кількатисячні зраї голубів. Але й по місту їх достатньо, - говорить Василь Ільчук.

Ці птахи не бояться зимувати у містах. Проте часто страждають через те, що у пошуках їжі у смітті можуть травмувати свої лапи. Василь Ільчук каже. що таких голубів можна врятувати, вчасно вивільнивши їх кінцівки від ниток та поліетилену.

До слова, із настанням холодів все ближче до людей оселяються і синички. На цей період вони формують зграї, і вже звикли оселятися поряд з домівками рівнян, адже певні, що їх підгодують.    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень