Рівненські дзюдоїсти взяли більшість нагород на чемпіонаті України

13 медалей вибороли чоловіки, ще 11 – жінки

На Рівненщині пройшов чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.

У змаганнях взяли участь команди з Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Вінницької, Тернопільської, Харківської, Рівненської областей та міста Києва. Про це пише прес-служба Рівненської ОДА.

Протягом двох днів понад 60 спортсменів змагалися у різних вагових категоріях.

У підсумку найбільше нагород зібрали дзюдоїсти з Рівненщини. Так, 13 медалей вибороли чоловіки, ще 11 – жінки-дзюдоїстки.

Чемпіонами та призерами змагань серед жінок стали:

вагова категорія до 44 кг: І місце посіла – Шумляківська Ірина (Рівненська обл.), ІІ місце – Остапчук Анастасія (Рівненська обл.) ;

вагова. категорія до 48 кг: І місце посіла – Білан Валерія (Рівненська обл.), ІІ місце - Галінська Юлія (Рівненська обл.);

вагова категорія до 52 кг: І місце посіла Логацька Людмила (Рівненська обл.), ІІ місце – Ніколайчик Наталія (Рівненська обл.);

вагова категорія до 57 кг: І місце посіла – Черняк Інна (Запорізька обл.), ІІ місце - Басюк Анастасія (Рівненська обл.);

вагова категорія до 63 кг: І місце посіла – Гаврисюк Анжела (Волинська обл.), ІІ місце – Гусєва Ірина (Рівненська обл.), ІІІ місце – Гончарук Валерія (Рівненська обл.);

вагова категорія до 70 кг: І місце посіла – Чепуріна Світлана (Дніпропетровська-Рівненська обл.), ІІ місце – Лобач Катерина (Рівненська обл.);

вагова категорія понад 70 кг: І місце посіла – Юрченко Валерія (Харківська обл.), ІІ місце – Олійник Наталія (Тернопільська обл.).

Чемпіонами та призерами змагань серед чоловіків стали:

вагова категорія до 50 кг: І місце посів – Семченко Денис (Харківська обл.), ІІ місце – Кукса Максим (Рівненська обл.), ІІІ місце – Несенчук Олександр (Рівненська обл.);

вагова категорія до 55 кг: І місце посів – Сірко Дмитро (Рівненська обл.), ІІ місце – Свирид Павло  (Рівненська обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце посів – Шаблій Олександр (Рівненська обл.), ІІ місце – Трубецький В’ячеслав (Рівненська обл.);

вагова категорія до 66 кг: І місце посів - Харава Давид (Дніпропетровська- Рівненська обл.), ІІ місце – Бояновський Ігор (Волинська обл.), ІІІ місце - Бутенко Андрій (Харківська обл.), ІІІ місце – Дехтярьов Ігор (Донецька обл.);

вагова категорія до 73 кг: І місце посів – Котенко Сергій (Київська обл.), ІІ місце – Гаврись Євген (Рівненська обл.), ІІІ місце – Мурдза Дмитро (Тернопільська обл.);

вагова категорія до 81 кг: І місце посів – Косінов Олександр (Рівненська обл.), ІІ місце – Юркевич Ігор (Тернопільська обл.), ІІІ місце – Бердар Микола (Івано-Франківська обл.), ІІІ місце – Довгалець Валерій (Рівненська обл..);

вагова категорія до 90 кг: І місце посів – Назаренко Олександр (Рівненська обл.), ІІ місце – Ільніцький Костянтин (Вінницька обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце посів – Помінов Олександр  (Рівненська обл.), ІІ місце – Мороз Богдан (Івано-Франківська обл.);

вагова категорія понад 100 кг: І місце посів – Марченко Юрій (Дніпропетровська обл.), ІІ місце -  Горобець Василь (Тернопільська обл.), ІІІ місце – Пляцко Юрій  (Одеська обл.), ІІІ місце – Озарчук Сергій (Рівненська обл.).