Рівненські дороги ремонтують з урахуванням інтересів велосипедистів

Любителям двоколісних

фото ілюстративне

Сьогодні, 3 червня, відзначають Всесвітній день велосипеда. 

Велосипед є простим, недорогим, надійним та екологічно чистим видом транспорту. Однак у Рівному не всі дороги є зручними та безпечними для велосипедистів. Втім, у місті працюють над цим питанням.

Ми розробили схему для руху велосипедистів у Рівному. І капітальні ремонти всіх доріг у місті, зокрема на вулицях Макарова, Шухевича, робимо з урахуванням цієї схеми. Ця схема концептуальна. Якщо колись ми відремонтуємо усі дороги Рівного (ред.), то воно має з'єднатися в одну мережу, – розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

Колишній міський голова Рівного Володимир Хомко

Крім того, міський голова зауважив, що відремонтувати усі дороги в місті дорого. Однак ремонти, які проводять, вони з урахуванням інтересів велосипедистів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень