![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
До сусідньої країни вирушила делегація з 36-ти вогнеборців
Як повідомляють з Головного управління ДСНС України в Рівненській області, офіційна делегація з 36-ти добровольців-вогнеборців з Рівненщини, що перебувають на 12-денному навчанні з рятувальної та пожежної справи у Польщі в рамках реалізації програми «Польська допомога», активно приступили до вивчення практичної та теоретичної частини програми.
Так, рівняни вже встигли відвідати гміну Устронє Морське і зустрітися з бурмістром, головою ради гміни, керівником частини Добровільної пожежної охорони, що входить до Національної пожежно-рятувальної системи Польщі. Під час зустрічі обговорили питання співпраці між владою та добровільною пожежною охороною. Після чого оглянули безпосередньо частину, де керівник добровольців ознайомив присутніх з історією, оснащенням та завданнями, які стоять перед ними.
Потім наші добровольці-вогнеборці відвідали частину Добровільної пожежної охорони «Тритон», що займається рятуванням потерпілих на водних об’єктах в портовому місті Колобжех. Після цього делегація відвідала професійну Державну пожежну частину, в якій мали можливість проаналізувати та порівняти рівень оснащення та підготовки пожежних. Особливу увагу приділили вивченню спільної освітньої програми Міністерства освіти та пожежної служби Польщі «Огнік». Сама програма передбачає собою створення на базі пожежної частини мультимедійної кімнати, в якій дітей навчають основам пожежної безпеки. Також були проведенні практичні заняття з домедичної та психологічної підготовки.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК