Рівненські добровольці навчаються у Польщі пожежній справі (ФОТО)

До сусідньої країни вирушила делегація з 36-ти вогнеборців

Як повідомляють з Головного управління ДСНС України в Рівненській області, офіційна делегація з 36-ти добровольців-вогнеборців з Рівненщини, що перебувають на 12-денному навчанні з рятувальної та пожежної справи у Польщі в рамках реалізації програми «Польська допомога», активно приступили до вивчення практичної та теоретичної частини програми.

Так, рівняни вже встигли відвідати гміну Устронє Морське і зустрітися з бурмістром, головою ради гміни, керівником частини Добровільної пожежної охорони, що входить до Національної пожежно-рятувальної системи Польщі. Під час зустрічі обговорили питання співпраці між владою та добровільною пожежною охороною. Після чого оглянули безпосередньо частину, де  керівник добровольців ознайомив присутніх з історією, оснащенням та завданнями, які стоять перед ними.

Потім наші добровольці-вогнеборці відвідали частину Добровільної пожежної охорони «Тритон», що займається рятуванням потерпілих на водних об’єктах в портовому місті Колобжех. Після цього делегація відвідала професійну Державну пожежну частину, в якій мали можливість проаналізувати та порівняти рівень оснащення та підготовки пожежних. Особливу увагу приділили вивченню спільної освітньої програми Міністерства освіти та пожежної служби Польщі «Огнік». Сама програма передбачає собою створення на базі пожежної частини мультимедійної кімнати, в якій дітей навчають основам пожежної безпеки. Також були проведенні практичні заняття з домедичної та психологічної підготовки.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень