Рівненські фристайлісти – на п’єдесталі у «Красії»

Кубок Європи

Фото - Рівненська міська рада
Фото - Рівненська міська рада

Чотири медалі здобули рівненські фристайлісти на двох етапах Кубку Європи. Про це повідомляють у мерії. 

Йдеться про 4 та 5 етап Кубка Європи з фристайлу, що завершився на гірськолижному курорті «Красія» на Закарпатті.

Рівненську область на змаганнях представляли вихованці ДЮСШ#1 міста Рівного. Наші спортсмени здобули чотири призові місця:

Володимир Кушнір став переможцем 5 етапу;

       

Захар Максимчук двічі виборов срібло;

 

Анастасія Свирид виборола бронзову нагороду.

Нагадаємо, за три дні українські фристайлісти стартуватимуть на Олімпійських іграх-2022. Єдиною дисципліною фристайлу, в якій Україна буде представлена в Пекіні, стане лижна акробатика.

Україну на Іграх представлятимуть чинний олімпійський чемпіон з лижної акробатики Олександр Абраменко, рівнянин Дмитро Котовський, Олександр Окіпнюк, рівнянка Анастасія Новосад та Ольга Полюк.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень