ON-LINE

Рівненське сміття важитимуть і візьмуть під відеонагляд

вівторок, 02 січня 2018
Уже цього року

Як пояснив начальник КАТП 1728 Ростислав Кралюк, важити сміття вимагає закон, який набрав чинності з 1 січня. Це потрібно для того, щоб мати реальний облік сміття, а не приблизний, як є нині. Адже поки кількість сміття визначають умовно: за місткістю автомобілів, які його вивозять.

Вагу для зважування сміття встановлять на пункті пропуску Рівненського сміттєзвалювального полігону, який нині будують.

Подробиці розповідає Ростислав Кралюк:

Почали будівництво пункту пропуску з установкою ваги. Бо закон прийнятий, що все сміття треба важити. Зараз ідуть будівельні роботи. Вагу ми вже купили, отримали. Десь наступного тижня, думаю, почнемо її монтувати. Десь у другому кварталі плануємо завершити будівництво пункту пропуску.

 

Там буде і вага, і прилад радіометричного контролю. Будемо перевіряти, буде оглядовий майданчик. Будуть камери відеонагляду стояти. Буде у нас працівник полігону працювати на пункті пропуску, щоб він міг моніторити стан пожежної безпеки. Там у нас буде вісім камер.

За словами Ростислава Кралюка, відеокамери вже змонтовані. Їх залишилося підключити до пункту пропуску. Окрім цього, сміттєзвалище планують частково огородити. А нині на ньому будують водогін, щоб могти власними силами гасити загорання сміття. І вже зробили дезінфекційний бар’єр, щоб мити й дезинфікувати колеса сміттєвозів.

  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного