Рівненське сміття важитимуть і візьмуть під відеонагляд

Уже цього року

Як пояснив начальник КАТП 1728 Ростислав Кралюк, важити сміття вимагає закон, який набрав чинності з 1 січня. Це потрібно для того, щоб мати реальний облік сміття, а не приблизний, як є нині. Адже поки кількість сміття визначають умовно: за місткістю автомобілів, які його вивозять.

Вагу для зважування сміття встановлять на пункті пропуску Рівненського сміттєзвалювального полігону, який нині будують.

Подробиці розповідає Ростислав Кралюк:

Почали будівництво пункту пропуску з установкою ваги. Бо закон прийнятий, що все сміття треба важити. Зараз ідуть будівельні роботи. Вагу ми вже купили, отримали. Десь наступного тижня, думаю, почнемо її монтувати. Десь у другому кварталі плануємо завершити будівництво пункту пропуску.

 

Там буде і вага, і прилад радіометричного контролю. Будемо перевіряти, буде оглядовий майданчик. Будуть камери відеонагляду стояти. Буде у нас працівник полігону працювати на пункті пропуску, щоб він міг моніторити стан пожежної безпеки. Там у нас буде вісім камер.

За словами Ростислава Кралюка, відеокамери вже змонтовані. Їх залишилося підключити до пункту пропуску. Окрім цього, сміттєзвалище планують частково огородити. А нині на ньому будують водогін, щоб могти власними силами гасити загорання сміття. І вже зробили дезінфекційний бар’єр, щоб мити й дезинфікувати колеса сміттєвозів.

  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень