Рівненська «Регіна» завершила сезон двома поразками

Грали матчі, у яких суперниці рівнян мали переваги

«Регіна» завершила виступи на своєму майданчику у сезоні 2018-2019. 

Рівнянки намагалися нав'язати боротьбу титулованому супернику, але Фортуна від них відвернулась, повідомили в інформаційній службі обласної федерації волейболу.

Клас команд різний і гості з півдня впевнено перемогли в обох матчах: 

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Хімік» 0:3 (18:25, 17:25, 14:25), 0:3 (14:25, 14:25, 22:25)

Нагадаємо, ігри 14-го туру команда проведе в Луцьку. Потім запланований турнір за 5-8-е місця, в якому такої переваги, як власний майданчик, в рівненської команди не буде. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень