«Вони вкладуть собі навушники у вушка і їм не треба буде напружувати очки!» - рівнеська поетеса видала аудіокнигу (ФОТО)

Та зачитала вірші з ще не виданого збірника

Рівненська дитяча поетеса дала змогу незрячим малятам познайомитись з її віршами. Автор двох збірок поезій для маленьких читачів Віра Правоторова, презентувала власну аудіо книгу вчора в центральній міській бібліотеці.

Головною аудиторією були діти з вадами зору. Письменниця зачитала їм твjри з майбутньої третьої книжки. Авторка дуже радіє, що тепер діткам не потрібно напружувати зір.

 

В аудіо збірочку ввійшли віршики які от мені просто серце підказало вибрати з двох збірок, які видані в паперовій формі.

 

І я настільки щаслива тим, що вони вкладуть собі навушники у вушка і їм не треба буде напружувати очки, і вони зможуть це прослухати.

Твори Віри Правоторової в розважальній формі розповідають малечі про навколишній світ. Натхнення бере зі звичайних речей, які хотілось би пояснити дітям не просто, а по доброму.

Вірші на заході розповідали й самі діти. Також з щедрівками та різдвяними піснями виступили вихованці реабілітаційних центрів рівного.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень