Рівненська облрада проти надання особливого статусу Донецькій та Луганській областям

Президія облради звернулася до Верховної Ради з проханням не приймати зміни до Конституції

З цього приводу сьогодні зібралася президія облради. За словами голови обласної ради Володимира Ковальчука, для початку Україна повинна повністю відновити контроль над кордоном на Сході. лише потому приймати подібні зміни. тож, поки депутати закликали український Парламент не підтримувати ці зміни, говорить голова облради Володимир Ковальчук:

 

- Ми звернулися до Верховної Ради, що вона не має права надавати особливий статус Донецькій і Луганській областям. Ми знаємо, що в четвер або в п’ятницю, можливо, це питання буде внесено в Парламент, тому президія прийняла рішення, щоб ні в якому разі антиконституційні зміни не були прийняті. Ми не надамо особливого статусу тим вбивцям, тим ґіві, моторолам і так далі, хто вбивав наших братів і батьків, які там воювали за нашу незалежність.  

 

Зокрема, у листі йдеться, що російські окупанти, які здійснили анексію Криму і розпочали війну на Донбасі, воліють легалізувати свої загарбницькі дії і змусити міжнародну спільноту визнати псевдодержави – так звані ЛНР та ДНР, які сьогодні повністю контролює Москва.

Зауважимо, що проти надання особливого статусу Донбасу вже висловилися у Львові та Тернополі. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень