Рівненська митниця щодня втрачає мільйони гривень

Це відбувається через надмірні перевірки

Про це сьогодні розповів очільник митниці Олег Вавровський.

Лише у серпні там працювало чотири різні комісії, діяльність яких, на думку Олега Вавровського, є упередженою і заважає якісній роботі.

Зокрема, через прискіпливе ставлення Рівненська митниця лише у серпні цього року втратила близько 40 мільйонів гривень, а рівненські бізнесмени, щоб розмитнити свій вантаж, дедалі частіше звертаються до митниць із інших регіонів:

Нагадаємо, у червні цього року прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк рекомендував усім Начальникам обласних митниць країни добровільно звільнитися зі своїх посад. Олег Вавровський не захотів писати заяву на пониження в посаді. Вважається, що саме це і спричинило численні перевірки на Рівненській митниці.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень