Рівненська акторка стала «найкращим дебютом сезону 2015»

Світлана Хоменчук здобула перемогу у Всеукраїнському огляді-конкурсі театрів ляльок «Прем’єри сезону-2015»

Актриса Рівненського театру ляльок перемогла у номінації «Найкращий дебют» за роль Лелеченяти у виставі «Хто приносить щастя?». Режисер вистави Андрій Соболєв, художник Ганна Соболєва, композитор Андрій Велбоський.

Організатор конкурсу - Всеукраїнська громадська організація «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР МІЖНАРОДНОЇ СПІЛКИ ДІЯЧІВ ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК «УНІМА-Україна».

Вистава «Хто приносить щастя?» атмосферна та лірична. Вона вчить дітей доброму та прекрасному. Її герої змушують глядача переживати за них, як за себе та своїх близьких. Ми живемо у світі, де дружні стосунки та підтримка все більше знецінюються. Люди часто без вагомої причини стають дратівливими та замикаються у своєму світі. Ми забуваємо, що таке щастя і як це – бути щасливими. Прем'єра цієї вистави відбулася наприкінці травня цього року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень