Рівненська АЕС в умовах карантину працює стабільно

Графік роботи електростанції оптимізовано

На дистанційну роботу через спроваджений карантин на Рівненській АЕС перевили 1787 атомників. Усі вони працюють віддалено.

За рішенням штабу РАЕС з проведення карантинних заходів табель обліку робочого часу ведеться за встановленими графіками роботи як для денного персоналу з нормальними умовами праці.

Зокрема у такому режимі атомники працюють на власних домашніх комп’ютерах, ведуть електронне листування та телефонні переговори, беруть участь в аудіо- та відео- конференціях, а також за умови виробничої необхідності прибувають на робоче місце.

Для відстежування інформації за роботою персоналу, який працює дистанційно, на електростанції функціонує програма «Медичний монітор», де в онлайн-режимі зображається вся актуальна ситуація.

Робота вдома організована таким чином, що працівники мають віддалений доступ до власних робочих комп’ютерів. За словами заступника генерального директора РАЕС з якості та управління Віктора Кравця, впродовж останніх років на електростанції завдяки діджиталізації супроводження багатьох виробничих процесів грамотно налагоджена співпраця усіх структурних підрозділів.

На думку Віктора Саворони, начальника служби забезпечення якості РАЕС, особливостями роботи в умовах карантину є те, що керівник має щодень отримувати зворотний зв'язок від персоналу: не тільки про здоров’я, а й про стан виконання доручених завдань, про особисті справи, проблеми, потреби тощо.

Завдяки правильній організації робочого процесу та доступу до необхідних ресурсів атомники під час роботи вдома залишаються невіддільною частиною усього колективу РАЕС.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень