Рівненська команда спробує сили на «Медичних ралі»

Вони готувалися з березня

Команда рівненської екстренки братиме участь у «Медичних ралі» та побореться за звання кращих серед 26 команд з усієї України.

Нашу область представлятимуть фельдшери Лариса Володимирець, Вікторія Гаврильчик та екстрений медичний технік Андрій Романович. 

Лікарі швидкої виконуватимуть завдання у складних умовах, як то ДТП чи надзвичайні події з великою кількістю постраждалих, а також рідкісні невідкладні стани у дорослих та дітей.

 

Наша командна готувалася до змагань з березня. 

У попередні роки під час «Медичних ралі» Рівненщина ставала переможцем, щоправда, на окремих етапах змагань. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень