Рівненська філармонія привітала із Різдвом ексклюзивною колядкою (ВІДЕО)

Колядку «Ой ліском, ліском» записали в селі Балашівка на Березнівщині

Виконав старовинну колядку гурт «ETNOмix» у складі Світлани Юзюк та Рити Макарук. Музичний супровід: академічний камерний оркестр філармонії, диригент Юрій Скрипник. Партію фортепіано виконала Ірина Козачук.

Спеціально для оркестру філармонії аранжували твір студентка Національної музичної академії України Олеся Галас та Юрій Скрипник.

Відео – Оксана Фусик

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: колядка
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень