ON-LINE

Рівненщині необхідно 3 мільярди гривень аби завершити усі незавершені будівництва

п'ятниця, 15 листопада 2019
А можливості в області у тричі менші
ФОТО ілюстративне

На території області на сьогодні є понад 300 об'єктів незавершеного будівництва, фінансування яких здійснюється коштом державного й обласного бюджетів.

За словами голови ОДА Віталія Коваля в області визначено пріоритетні об'єкти, спорудження яких можна завершити до кінця цього року.


Маємо об'єкти, на завершення яких потрібно всього по 100-200 тисяч гривень, але їх не можуть закінчити через нестачу фінансування.

Водночас є довгобуди, які втягують у себе мільйони гривень і сьогодні навіть важко спрогнозувати завершення будівельних робіт.

Стосовно окремих довгобудів доведеться прийняти непопулярне рішення та пригальмувати роботи, перекинути кошти на завершення інших об'єктів. Але все це робиться з однією метою — для забезпечення потреб якнайбільшої кількості мешканців нашої області, — зазначає Віталій Коваль.

 

За його словами, для здачі 300 наявних об'єктів потрібно не менше 3 мільярдів гривень, а область на сьогодні має втричі менше. Тож наявними ресурсами Рівненщина буде розпоряджатися, зважаючи на потреби жителів області. У такий спосіб кількість запланованих до здачі у цьому році 32 об'єктів збільшать майже до сотні.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного