Рівненщина знову опинилася в «чорному списку»: карантин посилять?

Послаблення поки не варто чекати

Рівненщина знову опинилася в «чорному списку»: відсоток виявлення нових випадків інфекції тут перевищує 11%. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

Крім нашої області, до послаблення карантину не готові ще вісім регіонів України:

мова про Вінницьку, Волинську, Житомирську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську та Чернівецьку області.

Нагадаємо, 554 підозри на коронавірус перевіряють у лабораторіях Рівненщини. Хворих додалось.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень