Рівненщина вимагає від президента не прогинатися під Росію

Під час переговорів у Нормандському форматі

Дотримуватися червоних ліній під час переговорів у Нормандському форматі вимагає Рівненська обласна рада у президента. На сесії у п’ятницю депутати вирішили звернутися до голови держави.

У зверненні виклали п’ять пунктів, які має відстоювати президент 9-го грудня в Парижі перед головами інших чотирьох держав. Йдеться про збереження територіальної цілісності України, повернення захоплених Росією територій та виведення військ, говорить заступник голови Рівненської облради Олексій Бучинський:

Перше – жодних компромісів у питаннях унітарності держави, ніякої федералізації. Друге - жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу. Третє - жодних політичних дій, зокрема виборів на окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки та деокупації, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань і встановлення контролю за державним кордоном.

Крім того, у зверненні депутати вимагають не поступатися в питаннях повернення Криму та не припиняти судові процеси з державою-окупантом. Обранці схвалили звернення одноголосно.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень