Рівненщина торгує з Іраном, В’єтнамом та Саудівською Аравією

Але найбільше наші товари цінують у Європі

Рівненьска область веде активну торгівлю із понад сотнею країн світу. Проте, майже 70% товарів, які експортуються, припадає на Європейський Союз. Найактивніше ведуть торгові операції з Польщею, Німеччиною та Італією.

Окрім того, зростають поставки продукції місцевих виробників до країн Близького та Далекого Сходу – Іран, Саудівська Аравія, Ізраїль, В’єтнам, Китай.

З Рівненщини за кордон вивозять вироби із деревини та скла, добрива, каменю, гіпсу, цементу. Купують там і наші рослинні та тваринні продукти.

У Рівненській ОДА говорять, що область за кордон продає більше, ніж купує там. В цілому Рівненщина з початку року вторгувала товарів на майже 380 мільйонів гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Теги: експорт
Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень