Рівненщина на 100% забезпечить дітей-чорнобильців літнім відпочинком

Всього у 2016 році на відпочинок відправлять близько 40 тисяч школярів Рівненської області

25 дітей із соціально незахищених категорій Рівненщини вже побували цьогоріч в дитячому центрі «Молода гвардія». Загалом в одеському таборі оздоровиться три сотні школярів з області.   

Всього у 2016 році літнім відпочинком планують забезпечити близько 40 тисяч школярів Рівненської області. Першочергове право на оздоровлення матимуть сироти, діти учасників АТО та з багатодітних родин. За словами  заступника голови Рівненської облдержадміністрації Олександра Савчука, під час координаційної ради з питань організації відпочинку дітей, на ці потреби з обласного бюджету спрямують 5,5 мільйонів гривень.

Також цьогоріч є можливість стовідсотково оздоровити дітей-чорнобильців, на що з держбюджету Рівненщина отримає 2,5 мільйони гривень.

Аби охопити літнім відпочинком більшу кількість школярів, Олександр Савчук доручив керівникам районів та міст області активніше займатися пошуком коштів на ці потреби. Адже, як і торік, путівки на оздоровлення дітей вже не будуть купуватися за рахунок Фонду соціального страхування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень