Рівненщина може отримати електронну карту природних ресурсів

З 310 об'єктів природно-заповідного фонду Рівненщини документацію по встановленню меж мають лише 50

Саме розробка та створення цифрової карти є одною зі змін до Програми розвитку природно-заповідного фонду та формування регіональної екологічної мережі Рівненської області. Детальніше про зміну далі директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Василь Захарчук:

Програма передбачає створення спеціальної комп'ютерної програми, банку даних, де всі ці матеріали будуть відцифровані та нанесені на території. Потім вона буде виставлена в вільний доступ, щоб нею могли користуватися наші громадяни.

Розроблена програма дасть можливість точно і швидко встановлювати, чи є певні території частиною природно-заповідного фонду області.

Проте остаточне рішення прийматимуть народні обранці на сесії обласної ради 17 червня.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень