Рівненщина два дні поспіль встановлюватиме нові температурні рекорди (ПРОГНОЗ)

У неділю й понеділок

Рівненські синоптики прогнозують у неділю 20 жовтня та у понеділок 21 жовтня у Рівному та по області мінливу хмарність. Без опадів. Вітер південний зі швидкістю 7-12 м/с.


Вночі температура коливатиметься в межах 6- 11 градусів, удень повітря прогріється до 19-24 градуси.
 

І обидва ці дні має усі шанси встановити новий температурний рекорд в області.



Адже найтепліше за увесь час метеоспостережень цього дня на Рівненщині було у 1957-му. Тоді синоптики зафіксували майже 22 градуси тепла. Найхолодніше ж 20 жовтня було у 1982- му. Тоді позначка термометра опустилася до 6 градусів морозу.

А от 21 жовтня, найтепліше було у 1966-му році. Тоді синоптики зафіксували майже + 18,5 градусів. А найхолодніше 21 жовтня було у 1994 - позначка термометра опустилася до майже 5 градусів нижче нуля.

До слова тепла погода протримається на Рівненщині й впродовж усього наступного тижня. Без опадів. Тільки у середу на Рівненщині небо затягне хмарами, а температура повітря вдень опуститься до 17 градусів тепла. Проте у четвер уже знову стане тепліше й сонячно.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень