«Рівненщина - у ТОП-5 найкращих областей України», - Віталій Коваль

За 26 показниками

При оцінці діяльності облдержадміністрацій за І квартал 2020 року в соціально-економічному напрямку Мінрегіон включив Рівненщину до п'ятірки найкращих областей України.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

Роботу адміністрацій оцінювали за 26 показниками.

 

Рівненщина – на 4-му місці після Києва, Київської та Дніпропетровської областей.

Торік за аналогічний період область була лише на 17-й сходинці.

Нині область - на 2-му місці за критерієм із виплати зарплати працівникам бюджетних установ. Заборгованість у нас відсутня.

У трійці кращих Рівненщина за показниками зростання:

виробництва будівельної продукції,
капітальних інвестицій,
впровадження заходів енергоефективності.

Очільник Рівненської ОДА Віталій Коваль

У ТОП-10 Рівненщина потрапила за такими показниками:

темпи зростання місцевих бюджетів (4 місце);
розвиток інфраструктури (6 місце);
фінансова самодостатність (8 місце).

Віталій Коваль підсумував:

"Така оцінка свідчить про ефективність нашої роботи. Це спільна заслуга не лише управлінців, а й усіх жителів області та підприємців.

 

Ми ставимо завдання, які важливі для наших громад. І вирішуючи їх, перетворюємо наш регіон у самодостатній. Область стає комфортною для проживання людей та ведення бізнесу".

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень