Рівненщина - серед лідерів за кількістю аптек, у яких можна отримати «доступні ліки»

Кошти на реалізацію державної програми на Рівненщині вже є

На Рівненщині 250 аптек залучено до державної програми «Доступні ліки». Це  – один з найбільших показників в Україні, - йшлося під час селектору щодо впровадження урядової програми, - інформує сайт Рівненської облдержадміністрації.

За словами голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, Рівненщина отримала майже 15 мільйонів гривень на реалізацію програми.

За квітень кошти в повному обсязі надійшли у райони, міста та ОТГ Рівненщини. Крім того, у Рівному лікарі вже виписали кілька тисяч рецептів:

- На сьогодні укладено 77 угод щодо залучення 250 аптек Рівненщини. У Рівному, зокрема, вже виписано близько 3,5 тисяч рецептів.

Прем’єр-міністр також нагадав, що на цю програму Уряд загалом передбачив 500 мільйонів гривень, і у випадку необхідності - готовий знайти додатковий ресурс.

Нагадаємо, державна програма «Доступні ліки», яка передбачає надання ліків безкоштовно, або з незначною доплатою для людей, які страждають на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу і бронхіальну астму, мала стартувати з 1 квітня. Утім, у Рівному виникла затримка.

З повним переліком ліків, а також з обсягом доплати можна ознайомитися за посиланням.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень