Рівненщина - серед лідерів за кількістю аптек, у яких можна отримати «доступні ліки»

Кошти на реалізацію державної програми на Рівненщині вже є

На Рівненщині 250 аптек залучено до державної програми «Доступні ліки». Це  – один з найбільших показників в Україні, - йшлося під час селектору щодо впровадження урядової програми, - інформує сайт Рівненської облдержадміністрації.

За словами голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, Рівненщина отримала майже 15 мільйонів гривень на реалізацію програми.

За квітень кошти в повному обсязі надійшли у райони, міста та ОТГ Рівненщини. Крім того, у Рівному лікарі вже виписали кілька тисяч рецептів:

- На сьогодні укладено 77 угод щодо залучення 250 аптек Рівненщини. У Рівному, зокрема, вже виписано близько 3,5 тисяч рецептів.

Прем’єр-міністр також нагадав, що на цю програму Уряд загалом передбачив 500 мільйонів гривень, і у випадку необхідності - готовий знайти додатковий ресурс.

Нагадаємо, державна програма «Доступні ліки», яка передбачає надання ліків безкоштовно, або з незначною доплатою для людей, які страждають на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу і бронхіальну астму, мала стартувати з 1 квітня. Утім, у Рівному виникла затримка.

З повним переліком ліків, а також з обсягом доплати можна ознайомитися за посиланням.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень