Рівненщина вийшла з «червоної» зони: повертаються відключення електропостачання

Вже у січні залишитись без світла ризикують тисячі споживачів електричної енергії

Нагадаємо, у серпні набрав чинності Закон, яким було скасовано заборону щодо припинення надання житлово-комунальних на період дії карантину.

Згідно з документом така заборона продовжує діяти лише в «червоній» карантинній зоні та протягом 30 днів з дня її скасування.

Оскільки Рівненщина вийшла з «червоної» зони 7 грудня, для боржників цілком реально опинитися у темряві на різдвяні свята.

Як повідомили у РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНІЙ КОМПАНІЇ відключати боржників дійсно планують – з 10 січня 2022 року.

Попередження про необхідність погашення боргів та подальше відключення у разі їх несплати вже почали розсилати злісним боржникам.

Варто зауважити, що такі попередження електропостачальник надсилає боржникам рекомендованим листом, а згідно з п.7.5 постанови НКРЕКП № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії»),

датою отримання попереджень про припинення електропостачання вважається третій календарний день від дати отримання ПОШТОВИМ ВІДДІЛЕННЯМ ЗВ’ЯЗКУ, в якому обслуговується одержувач.

ЯК ДІЯТИ БОРЖНИКАМ?

Не варто ігнорувати суми заборгованості, які ви бачите в квитанції чи особистому кабінеті ТОВ «РОЕК»,  а також у СМС, телефонних повідомленнях та попередженнях про відключення.

У вересні та жовтні 2021 року, до потрапляння Рівненщини до «червоної» зони, ТОВ «РОЕК» ініціювало перед оператором системи розподілу відключення понад 3,5 тисяч боржників. 730 споживачів відреагували на попередження і погасили заборгованість.

Решті маже 2 тисячам споживачів електропостачання було припинене. Тож їм довелося окрім боргу сплачувати кошти ще й за повторне підключення, вартість якого коливається від 300 до понад 2000 грн.

Таким чином з боржників вдалося стягнути 9 млн 187 тис грн. боргів.

СКІЛЬКИ ЗА СВІТЛО БОРГУЮТЬ МЕШКАНЦІ РІВНЕНЩИНИ?

На сьогодні заборгованість побутових споживачів за послуги електропостачання становить понад 151 млн. грн.

Попри зниження тарифу для більшості домогосподарств – до 1,44 грн з ПДВ за 1 кВт*год у разі споживання менше 250 кВт*год на місяць, заборгованість населення не зменшується – у порівнянні з початком року вона зросла на понад 30,5 млн грн.

ОПЛАТА В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Нагадуємо, ТОВ «РОЕК» створило усі можливості для онлайн оплати за спожиту електричну енергію, що актуально в період карантинних обмежень  – це можна зробити, зайшовши на сайт компанії, за допомогою платіжних та банківських систем, посилання на які побачите на порталі РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНОЇ КОМПАНІЇ.

Розрахуйтеся з боргами за спожите!

Розпочніть Новий 2022 рік без боргів, щоб не залишитися у темряві!

Пресцентр ТОВ «РОЕК»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень