Рівне відреагувало на масові отруєння алкоголем в Україні. В області планується перевірка

Обласні контролюючі структури створюють робочу групу

Рівне відреагувало на масові отруєння контрафактним алкоголем у східних та південних областях України. Обласні контролюючі структури створюють робочу групу, яка перевірятиме, чи є на Рівненщині схожі випадки продажу неякісного алкоголю та отруєння ним.

Впродовж року спеціалісти уже провели 80 перевірок, докладніше розповідає начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Віктор Левченко:

 

- Зараз створюється робоча група. До її складу увійдуть працівники відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, податкової поліції – будемо обстежувати, чи в нас є схожі випадки. Ми провели 80 фактичних перевірок спочатку року, виявили 17 випадків реалізації та зберігання алкоголю без марок акцизного податку або з ознаками підробки, 58 випадків реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без документів, тобто, не встановлено джерело походження цих напоїв.    

 

До слова, як зазначає Віктор Левченко, факти контрафактного алкоголю не так поширені в мережевих закладах і в магазинах, як серед стихійних торговців. Рівненського ринку це не стосується, а йдеться про виїзну торгівлю у селах та райцентрах.

До слова, як повідомляє Фіскальна служба, перші ознаки контрафактного алкоголю – це відсутність акцизу, низька вартість алкоголю та підозрілість тари.

Вони закликають: якщо є підозри щодо якості алкогольних напоїв чи марок акцизного податку на них, або ж Вам відома інформація про незаконну діяльність на ринку лікеро-горілчаних виробів, телефонуйте та повідомляйте про це за номером чергової частини Фіскальної служби у Рівненській області 0362-692-588.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень