Рівне приймало Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання

На жаль, наша команда призового місця не отримала

Команди з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської областей та міста Києва під час Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання продемонстрували свої знання та уміння в галузі радіоелектроніки та творчий підхід до виконання завдань.

Практична частина змагання з радіоелектронного конструювання проходила на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування. Учасники виборювали першість у двох вікових категоріях: молодша (12 – 14 років) та старша (15 – 18 років).

Друга частина змагань – розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Оцінювались змонтовані готові радіоелектронні плати за раціональністю розміщення радіодеталей, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою, - розповіли у «Рівненському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді».

Відповідно до рішення суддівської колегії, відбулось нагородження переможців дипломами відповідних ступенів Українського державного центру позашкільної освіти. Переможці визначались за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.

У командному заліку перемогли команди Миколаївської області (І місце), Дніпропетровської області (ІІ місце) та Черкаської області (ІІІ місце).

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень