Рівне втратило позицію у рейтингу кращих міст для ведення бізнесу за версією Forbs

Та й торішній лідер змінився. Через пандемію?

Forbs оприлюднили оновлений рейтинг кращих міст для ведення бізнесі.  Оновлення провели через зміну методології укладання. Рейтинг складають аби допомогти інвесторам обрати краще місце для реалізації своїх проєктів.

Додався показник готовності міст до пандемії. Довелося врахувати й те, що Держстат тепер звітує про показники субнаціонального рівня з урахуванням нового адміністративно-територіального поділу, тому в деяких випадках доступні показники не міст, а районів. Як і раніше, ми оцінювали всі міста з населенням понад 90 тис. людей на контрольованій частині України, — зазначає видання.

Тогорічний лідер Івано-Франківськ опустився у рейтингу на чотири сходинки. Натомість на перше місце вийшов Київ.

У Києві – найвищі в країні ділова активність та купівельна спроможність населення. Не завадив навіть той факт, що передмістя забудовуються набагато інтенсивніше, ніж столиця.

На другому місці як і у 2020 році – Вінниця. Не змінився володар третьої сходинки – це Львів. Тут розвитком міста задоволені 56% населення.

Рівне цього року опинилося на 21 сходинці рейтингу. Проти ситуації у 2020 році місто втратило два місця.

 

Наразі детального пояснення, що саме стало причиною зміни позиції немає. Чи то показники прозорості влади (Рівне має тільки 29 балів у рейтингу, при максимальному балі - 100), низька міграційна привабливість, чи брак балів у категорії – транспортне сполучення.  

Загалом у рейтингу 38 місць, і останнє цього року посідає Лисичанськ. 

Видання зазначає, що рейтинг  складено на основі 10 критеріїв, які мають «рівну» вагу. До рейтингу залучені міста з населенням понад 90 000 осіб, крім 10 міст, що станом на 1 вересня 2021 року розташовані на територіях, не підконтрольних Україні. Максимальна оцінка за кожним з критеріїв становить 100 балів.

За матеріалами Forbs.ua та finance.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень