Рівне у скорботі: сьогодні – День жалоби за жертвами теракту в Кривому Розі

Редакція Радіо ТРЕК висловлює щирі співчуття родинам загиблих та постраждалих

Сьогодні у Рівненській громаді оголошено День жалоби у зв’язку з трагічними подіями в Кривому Розі, де 4 квітня внаслідок ракетного удару загинули 19 мирних жителів, серед яких 9 дітей. 

У цей день на території Рівного та Квасилова буде приспущено Державний Прапор України на будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій. Також обмежено проведення розважальних заходів і спортивних змагань, внесено зміни до програм телерадіопередач. 

Нагадаємо, що 4 квітня російська армія завдала балістичного удару по житловому мікрорайону Кривого Рогу. Внаслідок атаки загинули 19 осіб, серед яких 9 дітей.

Постраждали 68 людей, з них 40 перебувають у лікарні, 19 — у важкому та надважкому стані.  

Редакція Радіо ТРЕК висловлює щирі співчуття родинам загиблих та постраждалих...

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень