Рівне рятує рідкісних мавпочок з Харкова (ФОТО/ВІДЕО)

Від'їдаються після пережитого стресу

Зоопарк Рівного прихистив приматів з харківського еко-парку.

Для нових мешканців змайстрували кращі вольєри, на які кошти зібрали рівняни. Ідеальні умови створили гібонам і капуцинам. 

- Как ви тут? Адаптировались уже, ребятки?, - напівжартівливо запитує у гібонів екс-працівник еко-парку Харкова Андрій Гапченко.

Цих рідкісних приматів привезли кілька днів тому. 

- Смогли по обстрелами из Фельдман эко-парка эвакуировать около 3 тысяч животных. Это фактически военная операция, гибли животные и люди, - розповів нині вже працівник зоопарку Рівного Андрій Гапченко. 

Гібони вже оговталися від стресу, на них можуть подивитися відвідувачі. Раціон для новеньких - найкращий: фрукти та навіть молочна продукція. Дитинчата від'їдаються після пережитого стресу. 

Для приматів з Харкова створили нові вольєри. На будівництво відвідувачі зібрали понад 160 тисяч гривень і тепер у комфортних умовах живуть четверо дитинчат гібонів. 

Поряд — харківська родина капуцинів. І умови в переселенців чудові — вольєр, адаптований для ігор. Адже зоопарк Рівного має великий досвід утримання мавп. 

- Ті умови, які ми їм надаємо, мусять бути повноцінними. Немає сенсу вивозити з під-обстрілів, в якусь примітивну клітку. Краще щоб то був великий просторий вольєр, щоб побути на сонечку, - зауважує керівник зоопарку Рівного Олег Павлюк. 

За кілька днів очікують на евакуацію ще однієї родини приматів. Харчів вистачить усіх, запевняють у зоопарку. Як тільки закінчиться війна — усіх повернуть назад.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень