Рінго Старр записав пісню з Полом Маккартні

Колишні учасники «The Beatles» об’єдналися заради «хорошої пісні для завершення важкого року»

Рінго Старр поділився треком «Here's To The Nights», де зібрав зірковий склад бек-вокалістів. До їх числа увійшли Пол Маккартні, Ленні Кравіц, Дейв Грол («Foo Fighters») і Шеріл Кроу.

Автор треку - Даян Воррен, яка написала безліч відомих хітів, включаючи «I Do not Want To Miss A Thing» для «Aerosmith», «If I Could Turn Back Time» Шер і «Because You Loved Me» Селін Діон.

Ось що сам Рінго Старр розповів про «Here's To The Nights»:

Коли Даян презентувала мені цю пісню, мені сподобався її настрій. Вона належить до того типу пісень, яким ми всі хочемо підспівувати. Було дуже здорово, що до нас приєдналося так багато чудових музикантів. Я хотів її випустити ближче до Нового року, бо це хороша пісня для завершення важкого року. Вип'ємо за ночі, які ми не пам'ятатимемо, і за друзів, яких ми не забудемо! Всім миру і любові в 2021 році».

Композиція увійде в новий альбом Рінго Старра «Zoom In», реліз якого відбудеться 19 березня 2021 року. Всього в треклісті буде шість пісень.

Останній на сьогодні альбом Старра «What's My Name» вийшов у жовтні 2019 року.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень