Сьогодні річниця переможного закінчення битви за Рівне (39 ФОТО)

74 роки тому місто опинилося в епіцентрі воєнних подій

Треба завжди пам’ятати, що ми маємо можливість жити у нашому мирному місті завдяки тим воїнам, які 74 роки тому вели бої на вулицях Рівного, – зазначив секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук.

На військовому меморіалі кладовища «Дубенське» вшанували усіх, хто воював за країну і загинув під час Другої світової війни.

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко подякував ветеранам війни за мир, який вони вибороли:

74 роки минуло від того дня, але цей подвиг залишається великим джерелом патріотизму та наслідування для прийдешніх поколінь.

На жаль, живих визволителів Рівного вже немає, але є люди, які брали участь у боях за Україну. Серед них – 95-річний Олесандр Булатніков.

Трохи цифр:

Внаслідок протистояння загинуло близько 1000 наших воїнів, які поховані на Дубенському цвинтарі та в міському парку імені Т. Шевченка.

За 2 роки ворожої окупації загинуло понад 100 тисяч людей.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень