Ріанна стала найпопулярнішою співачкою 2016 року на YouTube

Хоча роман з Томом Хіддстоном і конфлікт з Кім Кардаш'ян забезпечив Тейлор Свіфт додаткову популярність, всього цього галасу співачці все-таки не вистачило для того, щоб змагатися з Ріанною. Саме Ріанна випередила Тейлор Свіфт і стала найпопулярнішою виконавицею на YouTube в 2016 році.

На сьогодні сумарна кількість переглядів всіх музичних кліпів Ріанни на YouTube становить 1,736 мільярда. Для порівняння, в попередньому, 2015 році найпопулярнішою співачкою на YouTube була Тейлор Свіфт, кліпи якої тоді заробили рекордні 4,259 мільярда переглядів.

 

 

За останні 6 років Ріанна чотири рази ставала самої переглядається співачкою на YouTube, лише в 2014 році поступившись Кеті Перрі і в 2015 році - Тейлор Свіфт.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень