Ревізори просять додати їм роботи

І закликають повідомляти про фінансові порушення на «телефон довіри»

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області (колишня КРУ) просить повідомляти про можливі факти зловживань чи порушень фінансово-бюджетної дисципліни, порушення законодавства при витрачанні бюджетних коштів установами, державними чи комунальними підприємствами, неправомірні дії та рішення службових осіб управління при здійсненні ними своїх повноважень тощо.

Це можна зробити за телефоном 26-44-35

Зворотний зв’язок управління з громадськістю забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9 до 18 години (у п’ятницю з 9 до 16 годин 45 хвилин). 

Крім того, протягом робочого дня зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися у Західний офіс Держаудитслужби за телефоном (032)255-41-88 та за номером (032)260-31-70 повідомляти про вчинки працівників держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій.  

«Телефон довіри» Державної аудиторської служби України  - (044)425-38-18

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень